velnio tarnas psichopatas. gesina gaisra benzinu.

ISIS – TERORIZMAS = KLIMATO ATSILIMO AFERA = DIRBTINAI SUKURTOS SATANISTU

BBC – Hard Talk with David Keith about Geoengineering.

Владимир Сывороткин о причине климатических КАТАСТРОФ

Владимир Сывороткин

Владимир Сывороткин о геолого-экологических проблемах планеты

Водородная дегазация Земли и месторождения нефти. Сывороткин В.Л., МГУ

Įrašas paskelbtas temoje aliumininiai debesys CHEMTRAILS, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

5 komentarai

 1. šviesi ateitis sakė:

  2050 metai. Lietuvos Respublikos Seime švenčiami tolerancijos ir pakantumo metai, iškilmingas posėdis:

  Seimo pranešimas

  Lietuva, titaniškomis mūsų teisėsaugos pastangomis, jau pagaliau išsprendė visas problemas su pakantumu ir tolerancija visuomenėje.

  Beliko nedidelė netolerantiškų ir nepakantumu pasižyminčių žmogelių grupė, užsispyrusiai kažkodėl besivadinanti tauta – Lietuviais, jie kategoriškai atsisako vadintis išdidžiu vardu “europietis”. Ši maža, pasibjaurėtinų žmogelių grupė, yra aptverta rezervate netoli Balbieriškio. Jie savo netoleranciją kitų tautybių žmonėms pareiškia per tai, kad užsispyrusiai atsisako nebevartoti tos bjaurios Lietuvių kalbos. Jie yra tiek nepakantūs kitos seksualinės orientacijos žmonėms, kad vis dar ekstremistiškai gyvena šeimose, kuriose santuoka yra paremta vyro ir moters sąjungos pagrindu. Jie atsisako geranoriškai atiduoti vaikus į gėjų, žydų ir musulmonų tolerancijos mokyklas, kuriose šie galėtų laisvai nuspręsti savo seksualinę ir religinę priklausomybę. Todėl vaikų gerovės labui nuspręsta atiminėti iš jų visus esamus ir gimsiančius vaikus, idant jie nežalotų jų savo netolerantiškais ir nepakančiais požiūriais. Jų moterys nenešioja parandžos, tokiu būdu netolerantiškai įžeisdamos musulmonių jausmus. Jų vyrai nedaro apipjaustymo, tokiu būdu netolerantiškai rodydami nepagarbą žydų ir musulmonų bendruomenėms.

  Kadangi beliko tik maža, šios pasibjaurėtinos netolerantiškos ir nepakančios sektos grupelė, be to iš jų yra atimti vaikai, esame įsitikinę, kad didžioji tolerancijos ir pakantumo era greitai nebebus bjaurojama šiu žmogelių egzistavimu.

  Iškilmingą pranešima pasirašo- Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas muftijus Ibn Abdula Muchamedovičius

 2. apie planeta sakė:

  jumoristas George Carlin teisus 🙂 :
  Джордж Карлин – С планетой все в порядке!

 3. PS sakė:

  Tiesiog vienas procesas papildo kitą ir abu jie natūralūs. Mums p*sa protą apie freoną ir metaną (bezdančius galvijus). O tai visi kiti stambūs žinduoliai, kurių daug rūšių, pavyzdžiui, Amerikos bizonai ir kt., išnaikinta, nebezda?

 4. PS sakė:

  Ozono virš Arktikos ir Antarktidos sumažėja ir dėl poliarinės nakties – tada nešviečia virš tų teritorijų saulė ir nėra ultravioleto, kurio dėka iš O2 susidaro O3.

  • douktris sakė:

   pagrinde ozona naikina vandenilis kylantis is zemes gelmiu (“degazacija zemli“). vyksta apie 40-ties “cheminiu“ (pagal Rybnikova chemijos nera, o tik elektrines saveikos) reakciju grandine, ko pasekoje is ozono ir vandenilio susidaro vanduo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.