XII Naktigonė kitaip. Šiandien Graikija, rytoj – visi kiti. Rolandas Paulauskas

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), pabudome ir kelkimes :). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

3 komentarai

 1. nuomonė sakė:

  Iš pirmo žvilgsnio jo samprotavimai atrodo pakankamai blaivūs, bet štai paskutinė pastraipa-visiška nesąmonė,kelianti tik graudulį ir rimtą įtarimą,kad šis veikėjas tiesiog pasamdytas valdžiagyvių su užduotimi “nuleisti garą” nepatenkintų gyventojų masėms, kad nesusikurtų rimtesnės disidentų organizacijos.

  Žodžiu,šis veidmainis-lygiai tokia pat valdžios už virvučių tampoma “opozicijos” iškamša, kaip ir draugas vaišvila ar dabartiniai tautininkai.

  Per “rinkimų” farsą ,išminčiau ,situacijos nepakeisi nė per milijoną metų-visus balsus skaičiuoja tik JIE, ir ,suprantama, iš anksto nustato būtent tokius rezultatus, kokių reikia JIEMS, tiksliau-jų šeimininkams vašingtone.

  • douktris sakė:

   nu, musu padety garas nepagelbes. musu gretos per mazos. norint padety radikaliai pakeisti, reikia tureti savo gretose beveik visus lt gyventojus + savo “Putina“ rezidenturoje.

   rinkimu boikotas irgi turetu buti masine akcija, ne maziau 50% rinkeju, kad ja matrica pastebetu (pajustu), – ko vel negalim suorganizuoti.

   tai ka siulai Rolandui, issokt is zombiu minios ir pradet mojuot kardu pries kolonijine matrica?
   Paksas ir partija turejo, ir Borisovo milijona, ir rezidenturoje sedejo, ir ka?, uzteko vieno lietrydzio ir 10 zvakutininku. kur buvo runkeliai, kodel negyne niekas savo prezidento?, jo partiniai issilakste nuo jo kaip tarakonai nuo dichlofoso.

   tai viskas, ka mes galim, apsiginklave tiesa, – mustis informaciniam kare pries Vasingtono propagandine masina. siam tikslui ir reikia naudotis rinkimais, nes jei turetume tiek jegu boikotui, tai su tom jegom galetume ir laimeti rinkimus. bet jegos visiskai nelygios.

   kai jegos nelygios, ka reikia yjungti?, teisingai – intelekta, – sila (keliamoji galia) jestj, uma nenada.
   visu pirma, kaip rusai sako, nepodstavliatsa, nestatyti savo elgesiu, pasisakymais savo lyderio po sistemos smugiu. kalbeti, rasyti kulturingai, faktais, be samdurak, tuo labiau be grasinimu “mazumu“ daugumai, nes patys dabar esam didelej mazumoj.

   nu ir neprarasti vilties ir nenuleisti ranku, jei tiesa uz taves. nezinai, kas laukia uz istorijos posukio. stai, iskrypeliai lt, sulauke savo valandos, zygiuoja pergales paradus.

   o musu dabartinis istorijos laikotarpis labai vingiuotas, ir ne uz ilgo musu vel laukia staigus posukiai, perestrojkes, piramidziu griutys, vz., ydomus laikai.

   jei kas abejojat vairuotoju, ieskokit kito, o jei sedot y RP ratus, nekelkit bereikalingu bangu, ramiai aptariam marsruta ir numatomas kliutis, vairavimo technika, kad neislekt y griovy, kaip, pvz., Paksas. pasimokyti galim is Putino, paklausyt Fiodorovo, gal kam prie sirdies Gandzio indiski motyvai, tsakant, dviracio isradineti gal nereikia, kolonijos – ir Afrikoj kolonijos.

   Мастер-класс Владимир Тарасов Техника перехвата и удержания управления Синергия

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.