Pseudopatriotai – prieš Salomėją Nėrį

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

6 komentarai

  • douktris sakė:

   kol kas tai palankus momentas Lietuvai issikapstyti is briuselio srutu duobes, bet uz svetima pagalba visuomet reikia susimoket, jei pats negali issaugoti savo nepriklausomybes. o moket vel reikes priklausomybe. tokia jau Lietuvos grybu dalia. todel viskas, ka gali maza tauta – ziuret y pasauly be iliuziju, kad kuo brangiau parduot nepriklausomybe, keiciantis politinems jegoms pasaulyje. po sssr sunaikinimo, Lietuva amerikonams viska atidave veltui uz nepriklausomybes iliuzija. tas pats mazos tauteles provincialumas gresia ir po pax amerikana zlugimo.

   pavyzdziui, kodel patiems lietuviams teisiskai neissiaiskinti, kas saude nuo stogu sausio 13, kas zude Medininkuose, kas uzsake Mazeikius. tai butu nemaza suma atsimoket uz pagalba islipant is briuselio srutu duobes. tai butu savarankiskumo demonstracija, su kuriuo turetu skaitytis naujos politines jegos ytakosiancios Lietuva. o jei uz mus rusai issiaiskins, tai mes ir vel liksim neygaliuju padety, kuriuos reikia priziureti, kaip mazus vaikus, tsakant, bezprizornikus. o rusai y mus taip ir ziuri ir jie yra teisus, nes jie ziuri y pasauly be iliuziju. kaip sako Fiodorovas, karas gerai pravedina smegenis (tu, kurie uzpulti). amerikonai po sssr uzsieme dabar ir Rusijos naikinimu, naudodami savo koloniju resursus.

   https://douktris.wordpress.com/2013/03/16/nepolitkorektiskas-zvilgsnis-is-salies-y-svyturio-salies-nepriklausomybes-iskovojima/

 1. PS sakė:

  Dar prieš gerą dešimtmetį sesuo buvo VU Lyčių centro paskaitoje. Tai dalis lietuvių literatorių ten buvo įvardinti kaip homikai: Žemaitė, Biliūnas, Kudirka, kai kurie kiti. Šlykštus paminklas Kudirkai stovi Vilniuje. Primena šiuolaikinio masinio pidariuko drapanų stilių ir poza… Išsityčiojo liberastinės padlos su tokiu paminklu.

  • douktris sakė:

   jo, issityciojo is herbo, is Vycio. nieko nepadarysi – veniava Lietuvoje – velniu valdzia. tsakant, neik su velniu obuoliauti. prisiobuoliavom nepriklausomybiu, – elektros, duju, benzino, pramones, zemes, lito, – nuo visko nepriklausomi – niekas mum nepriklauso.

 2. PS sakė:

  Panašu ir su Cvirka, J. Baltušiu. Pamenu, pastatąjį net iš mokyklos kurso beveik išmetė po to, kai jis pasisakė už Tarybinę Lietuvą (vykstant sąjūdžiui). Gal dabar jo net iš viso į mokyklinį kursą neįtraukia. O V. Petlevičius?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s