Ragnar über Islan, NATO und Freiheit. 24 05 2015

http://sauksmas.lt/ragnaras-apie-islandija-nato-ir-laive-video-rus-vok.html#more-5317

Ragnaras apie Islandiją, NATO ir laisvę (video rus, vok.)

Jūsų dėmesiui pateikiame islando Ragnaro mintis apie Islandiją, NATO ir laisvę. Šis pokalbis vyko tarp trijų europiečių, atstovaujančių skirtingiems Europos regionams – lietuvio Kazimiero, vokiečio Peterio ir islando Ragnaro. Gali pasirodyti keista, kodėl nurodyti tik pašnekovų vardai? Dar keisčiau nuskambės atsakymas: dėl asmenų saugumo. Pasirodo, ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje, ir Islandijoje žmonės jaučia, kad jie sekami ir „inventorizuojami“. Niekas nežino, kada ir kokiu būdu tos žinios bus panaudotos.

Ragnaras papasakojo, kad nauja jų šalies konstitucija neveikia, nes jų valdžia, įtakojama kapitalo, jos galutinai neįteisino. Tačiau tautos bruzdėjimas davė savo vaisius: valdžiai nepavyko užmesti privačių bankų skolų jungo Islandijos gyventojams, Islandija atsisakė stoti į Europos Sąjungą. Kokios gi tos europietiškosios vertybės, į kurias taip veržiasi visa Rytų Europa? Ragnaro nuomone, iš tiesų – tai homoseksualizmas, juvenalinė justicija, besaikis vartojimas. O gyvenime viskas vyksta paprastai: paklausus žmogaus, kodėl jis veržiasi į Europos Sąjungą? – dažnas atsako, kad dėl naujo telefono ar automobilio. Įspūdis toks, kad žmonėse galvojimo procesas iš galvos persimetė į kitą kūno dalį…

(Video siužetas pateikiamas vokiečių ir rusų kalbomis. Artimiausiu metu bus įgarsintas lietuviškai)

Kazimieras Juraitis

Šauksmas

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.