dar vienas nepriklausomos Svyturio salies liaudies priesas

http://sauksmas.lt/politiniai-persekiojimai-tesiasi-terorizuojamas-ispanu-kalbos-destytojas.html#more-5301

Politiniai persekiojimai tęsiasi: terorizuojamas ispanų kalbos dėstytojas

Šią savaitę sisteminėje žiniasklaidoje („Lietuvos ryte“) įsibėgėjo puolimas prieš Lietuvoje ispanų kalbą dėstantį Ispanijos pilietį Miquel Puertas: landsberginių „patriotų“ gaujų rūstybę jis užsitraukė tuo, kad internete (facebook.com paskyroje) atvirai reiškė savo politines pažiūras, kritikavo tiek Dalią Grybauskaitę, tiek Lietuvos ir JAV-NATO-ES politiką apskritai, reikšdamas nepritarimą Vakarų politikai Ukrainoje ir karo su Rusija kurstymui.

Už tai Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) administracijos atstovai, iš „patriotinio“ (landsberginio) nusistatymo studentų gavę skundų apie M. Puertas internete reiškiamas mintis, dar prieš keletą mėnesių kreipėsi į policiją – esą šis žmogus „veikia prieš Lietuvos valstybę“.

m_puertas

Pareigūnams pripažinus, kad M. Puertas jokių įstatymo pažeidimų nepadarė ir to pagrindu atsisakius dėl jo pasisakymų pradėti ikiteisminį tyrimą, VDU „teisuoliai“ liko itin nepatenkinti ir faktiškai nusprendė M. Puertas išmesti iš darbo, galime pasakyti, vien tiktai dėl jiems neįtinkančių jo įsitikinimų.

Taip išeina, kad jei žmogus nepritaria dabartinio režimo politikai ir aiškiai pasisako prieš karo kurstymą bei gina savo ir kitų teisę į laisvą žodį – jis iš karto padaromas „valstybės priešu“ ir būna terorizuojamas, nepaisant to, kad niekaip nepažeidė oficialiai šalyje galiojančių įstatymų.

Šį VDU administracijos elgesį bei „Lietuvos ryto“ propagandinį straipsniūkštį galime vienareikšmiškai įvardyti kaip žmogaus diskriminavimą ir netgi terorizavimą dėl jo įsitikinimų, kurių jis, skirtingai nei didžioji dauguma Lietuvos žmonių, nebijo reikšti.

Tai yra tąsa jau kurį laiką Lietuvoje besitęsiančių politinių persekiojimų: tereikia prisiminti kovo 19-osios kratas Žilvino Razmino, Giedriaus Grabausko, Olego Titorenkos, Kazimiero Juraičio bei kitų aktyvistų namuose, šiuo metu prieš Kauno visuomenininką, judėjimo „Vytis“ koordinatorių Edvardą Satkevičių vykdomą teisinį farsą dėl neva „neteisėto“ vasario 15-osios piketo Kaune.

Mes teigiame, kad visiems blaiviai mąstantiems ir sąžiningiems lietuviams derėtų išreikšti savo solidarumą su M. Puertas bei kitais už valdančiajai klasei neįtinkančią nuomonę persekiojimais žmonėmis.

ŠALIN POLITINĘ CENZŪRĄ!

TEGYVUOJA ŽODŽIO LAISVĖ!

revoliucija.org

Šauksmas

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija), LIBIJA _ LIBYA _ ЛИВИЯ_SYRIA_UKRAINE_RUSSIA. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

3 komentarai

 1. PS sakė:

  Lietuvių tautos priešas ir valstybės priešas yra pati Lietuvos valdžia. Ji puikia jaučia artėjantį galą, todėl ir imasi tokių ir kitokių priemonių, kad tik ilgiau išlikti valdžioje. Bet tai jų neigelbės, galas vis arčiau ir arčiau, gal tik kiek lėčiau, bet jis ateina.

  • douktris sakė:

   taigi, nusibaigs jos seimininkas ir prisieis lysti y sikna naujam, tik neaisku ar pavyks, nes Putinas, kaip atrodo, ne iskrypelis. jei kas is buratinu tikisi pergyventi permainu meta, tegul jau dabar ima pavyzdy is Dvorkoviciaus, ir keicia plokstele (CD) 🙂
   galiu pasufleruoti y ka, – VSK (КОБ)
   cia, mazdaug, apie ka eina kalba: https://www.youtube.com/watch?v=qBZ3Uu3NbAY

 2. Johnson sakė:

  Reblogged this on Johnsono ne'Blog'as and commented:
  Geras žmogus, turintis savo nuomonę, sistemai nereikalingas…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s