Deimantė Kedytė taip pat nužudyta?

kaip tik y tema apie informaciny kara pries Lietuva (visa lt massmedija – penktoji liberastu kolona)

http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/2044/53/d,detalus/

Deimantė Kedytė taip pat nužudyta?

2014-06-19 481 komentarų

Aurimas Drižius

Tai, kad Drąsiaus Kedžio dukros Deimantės jau nebėra gyvųjųtarpe, įsitikinęs Jonavos gyventojas Andrius Lobovas, aktyvus vadinamos Garliavos istorijos dalyvis. Prieš kelias dienas jis oficialiu raštu kreipėsi įprezidentūrą, kad tie jo nuogąstavimai būtų paneigti.

A.Lobovas atsakė į LL klausimus:

– Kodėl pats galvoji, kad Deimantės jau nebėra gyvųjų tarpe?

– Turiu daug draugų ir pažįstamų, nes Jonavoje turiu tatuiruočių saloną, ir nemažai klientų. Su jais pasišneku, ir taip informacija pasiekia. Neseniai kalbėjau su vienu savo klientu, kuris man papasakojo, kad vienuose išgertuvėse bendravo su aukštu kriminalinės policijos pareigūnu, kuris jam patvirtino, kad Deimantės jau seniai nebėra gyvųjų tarpe. Žmonės neabejingi tam Deimantės Kedytės skausmui ir visai šios šeimos tragedijai, todėl jie man daug ir papasakoja. Jeigu matyčiau sąžiningus prokuratūros ar teisėjų žingsnius, tai man nekiltų abejonių ta oficialia informacija, kad Deimantė gyva ir gyvena su mama. Tačiau kai mes žinome, kad Drąsius Kedys buvo rastas ant marių kranto su septyniais sulaužytais kaulais, kūnas sustingęs angelo poza, ir prokuratūra mums paskelbia, kad jis “užspringo skrandžio tūriniu”, netikiu nėvienu jų žodžiu. Taip kad reikia būti visišku idiotu, kad patikėtum tokia prokuratūros versija. Aš esu visiškas abstinentas, nerūkau ir neregiu, gyvenimąpriimu blaivia galva. Gyvenu normalų gyvenimą su savo vaikais, ir kada man taip akivaizdžiai ima meluoti prokuratūra, kuri sako, kad juoda yra balta, ir atvirkščiai, tai niekaip negaliu su tuo susitaikyti.
– Tai ką pats konkrečiai sužinojai apie Deimantės likimą?

– Paskutinė informacija ta, kad vienas mano klientas iš Kauno neseniai dalyvavo baliuje, kuriame dalyvavo ir aukštas kriminalinės policijos pareigūnas. Jis pasakė, kad mergaitė mirusi, todėl dabar imuosi žygių, kad tas klanas man įrodytų, kad ji yra gyva. Tačiau remiantis paskutine informacija, tai tas policininkas prisigėręs pasidarė atviras, ir mano draugui papasakojo, kad Deimantė jau seniai mirusi, o paskutinius keturis gyvenimo mėnesius ji praleido visiškoje izoliacijoje, net nebuvo išleidžiama į lauką, bet nuolat buvo “šeriama” psichotropiniais vaistais. Todėl ir kreipėmės į prezidentūrą, kad ji mums paneigtų, kad Deimantė Kedytė yra mirusi.

– Kokia buvo reakcija?

– Kol kas jokios, tik ta prezidentūros darbuotoja, kuri atėjo paimti iš manęs rašto, buvo labai pikta. Pirmą kartą gyvenime mačiau tokį piktą žmogų. Nesupratau, tik ko ji pyksta, nes aš jau skambinau prieš dvi dienas, kad atvažiuosiu, ir atvešiu tokį prašymą.

– Ar tikrai per tuos du metus, kai D.Kedytė buvo pagrobta iš namų, niekas jos nematė, net seneliai?

– Kiek žinau, taip. Paskutinis žmogus, kuris ją matė, tai buvo Renatas Ščiglinskas, kuris ją nufotografavo, kaip ji sėdi kavinėje su apsauga. Viena kavinės darbuotoja juos pamatė, paskambino Renatui, tas atvažiavo ir nufotografavo. Niekas jų nesekė, tačiau kai žmonės pamatė, tai ir paskambino.

– Tačiau tu man paaiškink, kodėl tas Kaunas nubalsavo už Grybauskaitę, kuri bene labiausiai atsakinga už tai, kad ši pedofilijos byla buvo numarinta?

– Ką aš žinau. Žydų miestas, ką darysi. Juk D.Grybauskaitė, dar būdama finansų ministre, padovanojo vienam žydų banditui 15 mln. litų (kalbama apie garsų pedofilą Meirą Klabiną, kuris už vieną litą nusipirko “Lietuvos kurą”, ir išplovė visą šios įmonės turtą, palikęs valstybei tik šimtus milijonų skolų – aut. pastaba).

– Gerai, paviešinsime šią informaciją.

– Nepatikėsi, tačiau buvome beveik visose redakcijose – ‘Lietuvos ryto”, delfio ir alfos, tačiau nė viena nesutiko šios informacijos viešinti. Buvo viena tokia LNK laida, kuri dar pernai žiemą iš manęs paėmė interviu, žadėdama ji parodyti vienoje laidoje, ir iš karto po to tos laidos nebeliko eteryje. Dabar tos laidos autorius dirba LNK paprastu operatoriumi. Aš tam žurnalistui (atrodo, tai buvo Paulius Kruopelis) iš karto paklausiau, ar jam leis tą laidą rodyti LNK vadovai. Juk sakiau, kad tos televizijos savininkas Mockus. Toje laidoje pasakojau ir savo nuomonę apie tai, kodėl iki šiol dar gyva Laima Stankūnaitė. O ji gyva tik todėl, kad Andrius Ūsas jai prieš mirtį paliko daug visokios informacijos ir dokumentų. Kiek supratau, A.Ūsas jau suprato, kuo jam tai gresia, ir ta informacija pasidalino su L.Stankūnaite. Kiek žinau, jis paliko daug video įrašų, dokumentų, nes klane jis galimai turėjo irgi savo funkcijas – vežiojo pinigus, kuravo kontrabandą ir t.t.   Esmė ta, kad A.Ūsas prieš mirtį paliko Stankūnaitei visą tą informaciją. Kai aš visą tai papasakojau minėtam LNK žurnalistui, tai ši televizija ne tik kad tos laidos neparodė, tačiau viduryje sezoną tą laidą išmetė iš savo tinklelio. Tas žurnalistas man sakė, kad buvo šokiruotas tokio televizijos žingsnio.

 

Andriaus Lobovo pareiškimas LR prezidentei:

 

“Jau kuris laikas visuomenėje eskaluojama Deimantės Kedytės nužudymo tema. Aš pats esu aktyvus visuomenės narys, ir aktyviai renku visą, kas susiję su šia byla. Nesikreipiu į prokuratūrą, nes manau, kad tai daryti yra beprasmiška. Į bet kokios mano skundus šia tema yra nereaguojama. Jūs vienintelė kaip Konstitucijos garantas galite įpareigoti atitinkamas LR institucijas patvirtinti  arba paneigti visuomenėje sklandančias kalbas apie Deimantės Kedytės likimą.

Ši byla yra rezonansinio pobūdžio, ir labai skaudžiai palietusi psichologiškai didelę Lietuvos visuomenės dalį. Jūs, kaip Prezidentė, galėtumėte tarpininkauti didelį autoritetą visuomenėje turinčių žmonių susitikimus su Deimante Kedyte, kuris išsklaidytų šiuo metu sklandančias tragiškas žinias apie šį vaiką.

Tikiuosi jūsų supratimo ir palaikymo, ir tarpininkavimo, supažindinant žmones su tiesa, kad ir kokia skaudi ji bebūtų”.


y tema:

LITHUANIANS GOVERNMENT CORRUPTION. Pedophilia and Homicide Case. CIA MK Ultra Trace

.

ATSISKLEIDZIA ADAMKAUS Tabor Farm PASLAPTYS

 

negalvokit nieko blogo…

 

nezinot, kaip atrodo pragaras?, nezinot, kur jis randasi?

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Drasius Kedys, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

13 komentarų

 1. Atgalinis pranešimas: N. Sadūnaitės pasisakymas prie Prezidentūros | Douktris's Blog

 2. Atgalinis pranešimas: pedofilijos bylos atgarsiai. | Douktris's Blog

 3. vida sakė:

  Amz.Kedys nuzudytas pedofilu…
  Andrius Lobovas ir visa Lietuva praso pasakyti ar Deimante Kedyte gyva,jei ji gyva tai paneikite …atsakykite mums Lietuvos zmonems tiesa…parodykit bent nuotrauka seneliams.juk jie ja nuo vystyklu augino,kodel yra tylima reiskia tiesa JI NUZUDYTA…O KUR KITA MERGAITE KAIP JOS SVEIKATA IR AR JI GYVA ÀTIDUOTA DAUG KARTU TEISTAM TEVUI!!!!

  • douktris sakė:

   reiktu suprasti, kad Kedys uzkabino ne siaip yskrypeliu gauja, jis uzmyne ant uodegos slibinui – amerikonu kolonijines valdzios strukturai. visi svarbiausi Lietuvos valdzios postai uzimti korupcionieriu ir iskrypeliu, o ju bylos jav ambasadoje. jei butu Kedzio uzkabintas siulas trauktas iki galo, butu suirusi visa kolonijine Lietuvos politine sistema, kas amerikonams nepriimtina. todel amerikonu ysakymu byla buvo be gailescio uzglusinta.
   Venckienes begimas y amerika – didziausia jos nesamone. manau, kad pakeliui ja pereme spectarnybos ir buvo nuzudyta.

 4. PASTEBĖJIMAS sakė:

  Mažumos būna tik dviejų rūšių-tautinės ir PAUTINĖS.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.