kaip vykdoma Lietuvos okupacija

nesvarbu, kad cia parasyta rusu. okupacinis mechanizmas tas pats visoje postsovietineje erdveje. pas rusus isliko patriotinis elitas, kuris gali susivokti, kas dedasi ju salyje ir kas svarbiausia, zino, kaip veikti, ir veikia. deja, Lietuva klaidzioja “nepriklausomybes“ migloje, vedziojama buratinu.

“Сегодня в каждом из восьмидесяти регионов существуют сотни, а то и больше этих неправительственных организаций. Такие организации живут на иностранные транши. У каждой и этих организаций есть своя роль, своя функция. Одни занимаются мониторингом экологии, в частности вблизи от ядерных объектов – от баз подводных лодок или атомных станций, что позволяет им следить за уровнем радиации в среде. Другие исследуют политическую и социально-экономическую атмосферу в регионе или в отдельных городах, или в отдельных университетах. Третьи занимаются сбором информации об идеологах, о кадровом составе местных органов власти. Четвертые готовят кадровые резервы, кадровые группы, направляя их в правительственные организации, СМИ, культурные фонды. Пятые просто разыскивают среди талантливых студентов самых талантливых и направляют их на доучивание или на работу на Запад, в Америку главным образом.“

http://www.efedorov.ru/

fff

netiesa.lt apie ta paty lietuviskai:

http://netiesa.lt/2013-04-25/3177-komentarai-kaip-putinas-zmogteisistus-isdulkino/

————————————————

nt komentaras

Nors aukščiau pateiktas Romo Sadausko straipsnis ir neįvardina priežasties, kodėl miršta idealogijos, tačiau pakankamai tiksliai apibūdina šiandieninę situaciją politikos arenoje, kuri jau seniai virto butaforija pergrūsta ir nuolatinį farsą demonstruojančia scena, neturinčia visiškai nieko bendro su tikruoju valdymu vykstančiu toli už scenos.

Esminis dalykas – visas idealogijos tarnauja vienokiai ar kitokiai pasaulėžiūros KONCEPCIJAI. Pati savaime idealogija visiškai nieko nereiškia – idealogija, tai tiesiog vienas iš būdu, kuriais yra siūloma įgyvendinti KONCEPTUALIUS tikslus.

Pavyzdžiui, yra KONCEPTUALI užduotis: sumažinti žemės gyventojų skaičių iki vieno milijardo. Ir štai skirtingos idealogijos siūlo skirtingus IDEALOGINIUS sprendimus:

  • liberalai – reikia liberalizuoti ekonomiką.
  • tolerastai – reikia atsisakyti moralinių normų.
  • fašistai ir pseudosocialistai – reikia greižtai kontroliuoti visuomenę.
  • konservatoriai – reikia vaikščioti į bažnyčią ir sąžiningai balsuoti už mus.
  • ir t.t.

Idealogijos – tai tik skirtingi keliai, o TIKSLAS į kurį tie visi keliai veda – VIENAS IR TAS PATS.

Žinoma, kiekvienas ideologas jums pasakys, kad būtent jo idealogijos tikslas yra padaryti TAVE, vargšą, ubagą, debilą RINKĖJĄ laimingu… Na kaip gi kitaip. Jis juk negali tau tiesiai į akis pasakyti, kad jis dirba visų pirma tam, kad JIS PATS sočiai gyventų, po to, tam, kad JO VAIKAI sočiai gyventų ir galiausiai tam, KAD TU, žemės kirmėle, ir šūde, prie jo batų pado, NIEKADA NESUGEBĖTUM ATIMTI iš jo , šitos privilegijos – SOČIAI GYVENTI tavo, debilo ir vergo, DARBO SĄSKAITA.

Viskas.

Būtent tuo ir užsiima visos be išimties idealogijos. Kadangi visos be išimties šiandieninės tiek “tradicinės”, tiek “netradicinės” idealogijos aptarnauja VIENĄ ir TĄ PAČIĄ KONCEPCIJĄ – biblinę minios-šūdeličio sistemą. Pagrindinė šios jau kelis tūkstančius metų egzistuojančios sistemos savybė: yra minia-biomasė-runkeliai-buduliai-liumpenproletariatas-vartotojai ir yra “elitas”-pašvęstieji-aristokratai-autoritetai-protabokščiai-politikai, kurie šitai miniai,atai yra, mums,  diktuoja, kaip ji turi gyventi.

Ir visiškai nesvarbu, kokiu pavidalu tai realizuota: ar atviros vergvaldystės forma, kai vergvaldys laikė savo vergus ant grandinės, ar feodalizmo forma, kai aristokratai laikė savo kumečius kumetynuose, ar šiuolaikinės “demokratijos” forma, kai politikos-verslo-finansų mafiją per jų pačių sukurtą ir kontroliuojamą valdymo sistemą, laiko visus “laisvus” ir “demokratinius” piliečius už pautų per mokesčius, per infrastruktūrą, per paskolas, per švietimą ir t.t.

Taigi, vienintelis būdas išsivaduoti iš šitos “Matricos” – tai sugebėti už butaforinių idealogijų širmos įžvelgti vergvaldiškos KONCEPCIJOS monolitą, ir sukurti ALTERNATYVIĄ KONCEPCIJĄ, kurioje žmogus turėtų galimybę TAPTI ŽMOGUMI, tikrąją šio žodio prasme.

Ne dvikoju gyvuliu, tenkinančiu savo dvikojų šeimininkų poreikius, o laisva asmenybę, turinčia laisvą valią ir, svarbiausia – REALIZAVUSIA VISĄ SAVO TURIMĄ TOBULĖJIMO POTENCIALĄ.

Tokia ŽMOGIŠKOJI koncepcija yra kuriama – tai Visuomenės Saugumo Koncepcija (plačiau žinoma, kaip KOBa). Kuo mes greičiau ja pakeisime dabar egzistuojančią ir pasaulį naikinančią biblinę koncepciją, tuo mažiau reikės kentėti visai žmonijai, tame tarpe ir mums.

————————————-

amen

Įrašas paskelbtas temoje gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.