as jums sakiau, teveliu buti – lengva (jei turi pinigu, o jei neturi, vaiku “teises“ atims jusu vaikus ir perduos tiems, kas turi.) VAIKU “TEISES“ – LEGALIZUOTA VAIKU PROSTITUCIJA ISKRYPELIAMS VALSTYBINIAM LYGYJE

VAIKO PIRMOJI TEISE – TURETI SAVO MAMA IR TEVA. JEI JIS NETURI SIOS TEISES, VISOS KITOS – YRA NIEKINES. tas pats, kas uzdrausti zmogui kviepuoti, suteikus visas kitas teises. taip satanistai zaidzia su visomis teisemis, kurdami savo dermokratija.
Blogas Zeppelinus shared a link.

Vienalyčių šeimų naujienos iš JAV. Gėjų pora teisiama už įsūnytų berniukų prievartavimąSkaudi, tačiau būtina žinoti naujiena atskriejo iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Vargu ar ją aprašys mūsų tolerantiškos žiniasklaidos priemonės.Praėjusį penktadienį teismas turėjo išnagrinėti gėjų poros bylą. Kurioje du įsūnyti berniukai kaltino savo „tėvus“ seksualiniu prievartavimu.Kaltinamieji buvo sudarę prisipažinimo sandorį su prokuratūra ir tikėjosi išvengti realios laisvės atėmimo bausmės.Tačiau viskas pasikeitė, kaip paaiškėjo, kad analogiškus kaltinimus jiems pateikė dar trys berniukai. Dabar jau vargu ar „tėveliams“, net ir su geriausių advokatų pagalba pavyks išsisukti nuo realios bausmės.Šunų veisimu besiverčianti gėju pora dar 2000 m. įsisūnijo 6 berniukus – 3 poras broliukų. Vėliau buvo įsūnyti dar trys vaikai.

Abu vyrus suėmė dar 2011 metais, kuomet du „šeimoje“ gyvenantys berniukai – 5 ir 15 metų amžiaus kreipėsi į policiją su kaltinimais dėl seksualinio prievartavimo ir žiauraus elgesio. Likusieji berniukai tuo metu neigė, kad buvo žaginami.

Tačiau vėliau vienas jų visgi prisipažino, kad sulaukęs 6 metų irgi „tėvelių“ buvo pradėtas prievartauti.
————————————

Štai tokia kraupi įvaikinimo istorija. Kuri vargu ar susilauks dėmesio mūsų tolerantiškoje spaudoje.

Nes gadina tuos rožinius ir žydrus vaizdelius, kurie brukami mūsų visuomenei….

See Translation
Gay Connecticut couple accused of raping adopted children will face trial
The case of a same-sex Connecticut couple accused of repeatedly rapingu
Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Drasius Kedys, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s