suimtas blogeris KANTAS, runkeliai vel gali miegot ramiai. nieks daugiau jiems negrasins

basa, be benzino (visas metinis benzinas ir batai buvo sunaudoti antiteroristineje operacijoje, geguzes 17, suimant ir ykalinant slaptame czv kalejime pacia baisiausia, kokia tik yra maciusi Svyturio salis nepilnamete teroriste, kuri iskrypeliskai santykiavo su valdziagyviais, noredama juos, ir tuo paciu Svyturio saly, sukompromituot. galima sakyti, – buvo uzsimota net pries pasaulines dermokratines vertybes, kurias Svyturio saliai patikejo ginti Afganistano aguonu laukuose, Irako naftos telkiniuose visu tautu tevas, draugas bushas), pesciomis, policija vis tik prisigavo prie teroristes talkininko, kuris slapstesi Londone ir grasino Svyturio saliai. aisku, buvo galima dar kreiptis i vyresny broly, kad sis panaudotu drones pries liaudies priesa, bet dar ankstoka pradet drones naudot jewrogavnojuze, runkeliai dar tik pratinami prie ju Afganistane, Pakistane, Afrikoj. bet diena, kai policijai nebereikes benzino jau cia pat.

internete dar galima uztikti jo antitartfu antisvyturiskos veiklos pedsaku

http://www.komentaras.lt/naujienos/skandalingo-tinklarascio-veikejo-byla-teisme-o-pats-veikejas-uz-grotu?lang=

Skandalingo tinklaraščio veikėjo byla teisme, o pats veikėjas – už grotų

2013-03-28 09:50 | Naujienos | Komentarų (33)
Skandalingo tinklaraščio veikėjui, kaltinamam šmeižikiškos informacijos skleidimu, skirta kardomoji priemonė suėmimas.   KK nuotr.

Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūra sostinės apylinkės teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą dėl internetiniame tinklapyje http://kantas.wordpress.com rašytų straipsnių, patalpintos informacijos, komentarų, kuriais nuolat buvo kurstoma tautinė neapykanta, įžeidinėjami ir šmeižiami Lietuvos valstybės pareigūnai, visuomenės dėmesio sulaukę asmenys.

Lietuvos Respublikos pilietis R. M., administravęs minėtą tinklapį, kaltinamas dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimo (Baudžiamojo kodekso (toliau – BK) 145 str. 1 d.), įžeidimo (BK 155 str. 1 d.), kurstymo prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę (BK 170 str. 2 d.), viešo pritarimo tarptautiniams nusikaltimams, SSRS ar nacistinės Vokietijos nusikaltimams Lietuvos Respublikai ar jos gyventojams, jų neigimo ar šiurkštaus menkinimo (BK 170² str. 1 d.), nepagarbos teismui (BK 232 str.).

Tyrimo duomenimis, kaltinamasis nusikaltimo požymių turinčius straipsnius, komentarus internetiniame tinklapyje rašė nuo 2010 m. birželio mėnesio. Dėl patalpintos minėtos informacijos Generalinėje prokuratūroje, Lietuvos Respublikos Kriminalinės policijos biure, Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate gavus nukentėjusiųjų asmenų prašymus 2010–2012 metais buvo pradėti 9 ikiteisminiai tyrimai. 2012 m. vasarą jie buvo sujungti į vieną procesą ir tyrimą atliko Lietuvos kriminalinės policijos biuro Nusikaltimų elektroninėje erdvėje tyrimo valdybos pareigūnai. Jam vadovavo Vilniaus miesto apylinkės prokuratūros prokurorai.

Pasak prokurorų, ikiteisminis tyrimas buvo sudėtingas dėl reikalingų specialiųjų žinių, kurių pagalba buvo surinkti tyrimui reikšmingi duomenys, buvo bendradarbiaujama su užsienio šalių kompetentingomis institucijomis.

Kaltinamajam paskirta kardomoji priemonė – suėmimas. Baudžiamąją bylą sudaro 5 tomai dokumentų.

GP inf.

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje blogeriu smelio deze, gal kam pades atsibusti, kaip satanistai valdo, karas pries Lietuva (pasauliniu mastu - pries zmonija). Išsisaugokite pastovią nuorodą.

4 komentarai

  1. Johnsonas sakė:

    Reblogged this on Johnsono ne'Blog'as and commented:
    Kitaminčių medžioklė – nesvetimas užsiėmimas mūsų valstybės TARNAUTOJAMS.. Žinant ir slaptųjų tarnybų pomėgį padėti “nusižudyti“, informacinio karo fronte netekome p. Stulpino ir p. Veselkos; buvo bandymas apkaltinti Labaslietuvą autorių, na ir štai suėmė Kantą… še tau boba ir devintinės, tikiuosi šis atvejis tik paskatins visuomenę dar aktyviau diskutuoti, tyrinėti ir reikšti savo nuomonę internete. Kiek tų biurokratų – saujelė, palyginus kiek yra sąmoningų tautiečių. Likime budrūs.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.